To już ostatnie w tym roku formacyjnym DKSowe Prześwietlenie Miesiąca. Przeczytajcie, jak upłynął czerwiec wspólnotom z…


…parafii pw. św. Marii Magdaleny w Cieszynie


Niedawno, w słoneczny weekend, jako wspólnota oazowa z Cieszyna przebywaliśmy na Oazie Modlitwy w Wiśle-Jaworniku. Temat rekolekcji brzmiał: „Jak ucieszyć się życiem, czyli o zaletach wdzięczności”.

Czytaj więcej: DKSowe Prześwietlenie Miesiąca - czerwiec 2019

IMG 20190519 1225371 Oto przed Wami dłuuugo wyczekiwane DKSowe Prześwietlenie Miesiąca! Przeczytajcie, jak maj spędziły wspólnoty z…


…parafii pw. św. Macieja w Andrychowie

W dniach 17-19 maja nasza wspólnota z parafii św. Macieja w Andrychowie przeżywała wiosenne rekolekcje weekendowe w Lipniku. Tym razem zajęliśmy się tematem ,,Wspólnoty”. Był to czas refleksji wypełniony modlitwą i radością z bycia razem. W przerwach między punktami programu graliśmy w karty i gry planszowe. Niektórzy ćwiczyli swoje umiejętności, grając na gitarach, a inni wykorzystywali swoje talenty, wykonując wpis do kroniki, którą prowadzą goszczące nas siostry.

Czytaj więcej: DKSowe Prześwietlenie Miesiąca - maj 2019

DSC06641 Wciąż jeszcze trwamy w radości okresu wielkanocnego! Przeczytajcie więc, jak pod znakiem przygotowań do Triduum Paschalnego i przeżywania Zmartwychwstania upłynął oazowiczom kwiecień!

Parafia Chrystusa Króla w Bielsku-Białej-Leszczynach

W parafii Chrystusa Króla na Leszczynach jak co roku rozbrzmiał piękny śpiew na chwałę Bożą. Na czas Triduum Paschalnego zawiązała się schola, złożona z aktualnych i byłych oazowiczów. Śpiewaliśmy z całego serca, służąc naszym głosem całej wspólnocie parafialnej.

Czytaj więcej: DKSowe Prześwietlenie Miesiąca - kwiecień 2019