Ruszają zapisy na KODA!

Bielsko-Biała, 16-25.02.2022 r.

Rekolekcje Ewangelizacyjne dla Małżeństw

Wisła, 22-24.04.2022 r.

KODA i KODA WD

Już teraz zarezerwuj termin.

   

andr4 om s z Nasz rok formacyjny zaczęliśmy od Dnia Wspólnoty w Żywcu . Jeszcze początkiem września odbyła się pierwsza w tym roku odprawa animatorów naszego rejonu, gdzie ustaliliśmy najważniejsze plany i pomysły na ten rok. W październiku na naszych social mediach ruszył cykl cytatów poświęcony Maryi.


Październik również obfitował w rekolekcje weekendowe w naszym rejonie. Oaza z parafii św. Stanisława z Andrychowa razem z Oazą z Zagórnika wyjechały na wspólne rekolekcje do Zakrzowa, gdzie wspólnie pochylały się nad tematem Eucharystii, natomiast Oaza z parafii św. Macieja z Andrychowa pojechała na rekolekcje do Bystrej, gdzie pogłębiali temat wspólnoty. Dla wszystkich wspólnot był to niewątpliwe bardzo owocny czas spotkania z Panem Bogiem i drugim człowiekiem . andr2

1 listopada oazy z naszego rejonu spotkały się na Cmentarzu w Andrychowie, na którym wspólnie odmówili różaniec w intencji zmarłych. Po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji “Święty Mikołaj dla Seniora”- gdzie oazowicze z naszego regionu przygotowali paczki dla Seniorów z Domu Pomocy Społecznej 20 listopada w Diecezjalnym Domu Duszpasterskim w Andrychowie odbył się dzień skupienia dla animatorów Diakonii rejonu Andrychowskiego. Na którym odbyły się różne ciekawe panele edukacyjne, dzięki którym wzbogaciliśmy swoje umiejętności i wiedzę przydatną do prowadzenia grup. Wszystko zakończyło się Adoracją Najświętszego Sakramentu.

andr1 Listopad zakończyliśmy wspólną zabawą andrzejkową. Tegoroczna zabawa miała miejsce w Zagórniku. Na Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Moderatora modliliśmy się za nasze wspólnoty z Andrychowa (niezmiennie św. Maciej i św. Stanisław),Zagórnika,Inwałdu, Sułkowic Łęgu. A później to już zabawa poszła na całego Były tańce solo i w parach, integrujące zabawy, wspólne zdjęcia a wszystko przy świetnej muzyce i pysznym poczęstunku. Zabawę zakończyliśmy wspólną modlitwą i z entuzjazmem weszliśmy w czas adwentu.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej co dzieje się w Rejonie Andrychowskim zapraszamy na ich
Facebooka i Instagrama :)

 

 

ozio_gallery_nano