Szkoła Animatora Muzycznego - edycja 2018/2019
Spotkanie pierwsze - 27 października 2018 (sobota)

Godziny: 13:00 - 19:00
Miejsce: Ośrodek rekolekcyjny przy parafii Św. Pawła w Bielsku-Białej, ul. Św. Pawła 2 (osiedle Polskich Skrzydeł)

WSTĘP WOLNY !!!

Uwaga wszyscy animatorzy muzyczni, osoby posługujące muzycznie we wspólnotach młodzieżowych w naszej diecezji, a także osoby, które przygotowują się by niedługo taką posługę podjąć.
Zapraszamy was na pierwsze spotkanie Szkoły Animatora Muzycznego. To spotkanie, na którym animatorzy posługujący w Diecezjalnej Diakonii Muzycznej będą dzielić się z wami swoim doświadczeniem, przekazywać ważną wiedzę potrzebną przy prowadzeniu śpiewu, a także poprowadzą zajęcia praktyczne.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich osób posługujących jako animatorzy muzyczni, muzyczni, oraz do osób pomagających w śpiewie w swoich parafiach.
Szczególnie zapraszamy osoby, które dopiero zaczęły pełnić tę posługę i chcą dowiedzieć się więcej o niej - także zupełnych podstaw.

Zachęcamy także do udziału osoby, które już wiedzą, że będą podejmować taką posługę w najbliższym czasie, np. w przyszłym roku formacyjnym.

Nasze warsztaty to świetny sposób na poznanie innych muzycznych, wymienienie doświadczeń, no i oczywiście możliwość zasypania pytaniami prowadzących 🙂
W planie mamy zarówno trochę teorii, jak i zajęcia praktyczne. Jeśli tylko gracie na jakimś instrumencie to oczywiście zabierzcie go ze sobą!

Uwaga! Jeśli gracie na gitarze, to Wasz stopień zaawansowania nie ma żadnego znaczenia! Zabierzcie instrument ze sobą, pomożemy także zgrać się z nami. Proszę nie przejmować się nawet, jeśli jesteście początkujący!

-------------------------------------
Ramowy plan warsztatów:

g. 13:00 Zawiązanie wspólnoty + cześć teoretyczna
g. 14:30 Część praktyczna w grupach w zależności od stopnia zaawansowania
g. 17:00 Wspólne przygotowanie do Eucharystii - prowadzenie próby śpiewu w praktyce
g. 18:00 Eucharystia - wspólnie poprowadzimy śpiew angażując parafian

Jeśli możecie przybyć tylko na część spotkania to i tak zapraszamy. Dla nas ważne jest także zawiązanie wspólnoty osób posługujących w naszej diecezji, by umożliwić wszelką pomoc jakiej mogą potrzebować.

----------------------------
Chętnych prosimy o potwierdzenie obecności - pisząc komentarz w wydarzeniu na facebooku lub maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(jeśli zapomnisz się zapisać –też przyjedź!)

---------------------
Kontakt telefoniczny w razie potrzeby:
Roman Cupek - tel. 785703949