KONKURS NA ZNAK ROKU

Celem konkursu jest wyłonienie znaku roku, który powinien jednoznacznie kojarzyć się z tematem pracy rocznej w Ruchu, który brzmi: Młodzi w Kościele, oraz ogólnie z Ruchem Światło-Życie.

Od strony organizacyjnej za konkurs odpowiedzialne jest Wydawnictwo Światło-Życie.

Do konkursu zapraszamy wszystkich członków Ruchu oraz osoby zainteresowane.

Projekty wraz z krótką notatką o autorze (autorach) należy przesyłać do dnia 31 grudnia 2017 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie konkursu na znak roku dostępnym na stronie www.wydawnictwo-oaza.pl.

Monika Tataradzińska

Źródło: www.oaza.plKONKURS NA PIOSENKĘ ROKU

Celem konkursu jest wyłonienie piosenki, która będzie towarzyszyć spotkaniom Ruchu, szczególnie zaś wakacyjnym oazom rekolekcyjnym w roku formacyjnym 2018/2019 jako „piosenka roku”. Powinien to być autorski, nietrudny, w miarę możliwości krótki utwór muzyczny składający się z tekstu i melodii, wyrażający temat roku „Młodzi w Kościele”. Od strony organizacyjnej za konkurs odpowiedzialna jest Centralna Diakonia Muzyczna. Do konkursu zapraszamy wszystkich członków Ruchu, w szczególności animatorów muzycznych, diakonie muzyczne, kompozytorów oraz osobyzainteresowane. Piosenki mogą być komponowane indywidualnie oraz przez grupę osób.

  ks. Marek Sędek

Szczegółowe informacje na stronie oaza.pl