Oazowiczu!
Przeprowadziłeś ostatnio pouczające spotkanie ogólne? Napisałeś skłaniający do refleksji tekst adoracji? A może zorganizowałeś taki pogodny, że wszyscy śmiali się do rozpuku?
Szkoda, żeby owoce działania Ducha Świętego w Tobie  - teksty adoracji, konspekty spotkań, scenariusze pogodnych -  leżały bezczynnie w szufladzie (czy raczej marnowały się w folderze na pulpicie). Podziel się tym co masz!

Na naszej stronie pojawiła się zakładka Do pobrania. Chcemy, by było to miejsce wymiany doświadczeń oraz wzajemnej inspiracji. Nie uda się to bez Ciebie! Wyślij nam  materiały na naszego e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Informacje porządkowe:

Jeżeli chcesz, podpisz się w swoim dokumencie, w końcu jest to dzieło Twojej współpracy z Duchem Świętym ;)

Zwróć uwagę na to czy Twój tekst zawiera fragmenty książek lub stron internetowych – w takiej sytuacji nie zapomnij umieścić takiej informacji.

Uważaj na ilustracje, których użyłeś – nie wystarczy, że są to zdjęcia, które po prostu pobrałeś. Mają one swoich autorów i jeśli nie są na specjalnej licencji, nie możemy ich udostępniać, bo byłoby to łamanie praw autorskich. Przy przygotowywaniu np. prezentacji korzystaj z darmowych banków zdjęć albo własnych fotografii :)