Noworoczna Oaza Modlitwy

Oaza Modlitwy w Dzięgielowie, 30.12-01.01

Konkurs na piosenkę roku 2019/20

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Oaza dorosłych w Skoczowie zaprasza

Skoczów, pierwsze i trzecie wtorki

Dział publicystyka

Nowy artykuł - "Filmy, grafiki, muzyka - kilka słów o prawach autorskich"

   

Diak ew SOW hecznarowice 2 Świadectwa z Seminarium Odnowy Wiary przeprowadzonego przez Diakonię Ewangelizacji
 
 

Diak ew SOW hecznarowice 1

"Na wstępie dziękuję Bogu, że trafiliście do naszej parafii i tak pięknie pokazaliście ile w waszym życiu znaczy wiara. jest w was tyle radości i miłości i widać to gołym okiem. w codziennym życiu znajdujecie czas dla Boga. Szczególnie ujęły mnie słowa Janusza w ostatnim dniu: „ja wiem, że nigdy nie popełnię grzechu śmiertelnego, wolałbym wszystko stracić.” Wspaniałe jest również to, że te wartości potrafiliście przekazać swoim dzieciom, że również są blisko Boga. Ja tyle razy zaczynałam czytać pismo święte i ciągle przestawałam. Teraz przez te 10 tygodni udawało mi się to i mam nadzieję, że będę to kontynuować. W moim sercu zagościł spokój, którego mi brakowało. Moim pragnieniem jest być blisko Boga tak jak wy. Za wszystko wam dziękuję. Chwała Panu."
Wdzięczna Jola
 

Diak ew SOW hecznarowice 4

 

Dziękuję Duchowi św. za natchnienie do wzięcia udziału w Seminarium odnowy wiary. Codzienne czytanie Pisma św. przez 9 tygodni trwania Seminarium tak mnie wciągnęło, że po zakończeniu spotkań nie mogłam już przestać, tak mi tego brakowało.Zaczęłam więc i do tej pory czytam codziennie na stronie internetowej "Czytania na każdy dzień" wraz z rozważaniami dotyczącymi przeczytanych fragmentów Pisma św.
Te czytania i towarzyszące im modlitwy wprowadziły w moje codzienne życie spokój ducha i cierpliwość, której tak mi wcześniej nieraz brakowało. Wciąż mam wrażenie, że moje życie jest teraz jakieś inne: lepsze, pełniejsze, spokojniejsze. Jednym słowem szczęśliwsze. Po prostu inaczej je postrzegam, patrzę na nie z innej perspektywy.
W ramach kontynuacji spotkań w grupach seminaryjnych biorę udział w spotkaniach Kręgu biblijnego przy parafii.
Naprawdę warto. Polecam!"

Jadwiga