studium1 W połowie kwietnia miało miejsce ostatnie w tym roku formacyjnym Studium Animatora. Z racji, że dla części jego uczestników było to zakończenie tego cyklu formacji to stało się ono czasem pełnym refleksji, a zarazem wdzięczności.

Czytaj więcej...

dziesiecina1 04.04 dziesięć osób zaczęło „u Św. Pawła” kurs finansowy Crown. Pod czujnym okiem Reni i Arka będą przez 10 tygodni pogłębiać naukę Pana na temat finansów. Oczekiwania na początku są różne. Pracy będzie dużo, ale hojny Bóg na pewno wynagrodzi ten trud.

Czytaj więcej...

szkola moderatorki1 17 marca odbyło się trzecie w tym roku formacyjnym spotkanie w ramach Szkoły Moderatorki. Do południa zajęcia odbywały się osobno dla moderatorek rekolekcyjnych, a osobno dla parafialnych i rejonowych. Te pierwsze zajmowały się dokumentacją potrzebną w trakcie przygotowania rekolekcji, a druga grupa podejmowała temat organizacji Oazy Modlitwy.

Czytaj więcej...

rek de luty 2018 Rekolekcje były oparte na księdze Jonasza. Ksiądz Kamil w konferencjach mówił o tym co dzieje się z człowiekiem, gdy słyszy głos Pana i nie idzie za tym głosem, tylko ucieka. O tym że wolimy spać niż żyć, że stagnacja jest wygodnym, ale złym stanem w naszym życiu. O tym, że gdy doświadczamy burz w życiu, to one dotykają również naszych najbliższych. Mamy szukać swojej Niniwy, a nie uciekać do Tarszisz.

Czytaj więcej...

Podkategorie

  publicystyka

 

 

 

 

Porozmawiajmy o Oazie…

Diakonia Komunikowania Społecznego oddaje głos Oazowiczom!  Zachęcamy szczególnie animatorów i diakonie specjalistyczne do publikacji artykułów o szeroko rozumianej tematyce oazowej. Chcesz wyrazić swoje zdanie, przybliżyć jakiś temat, a może zaproponować innym coś ciekawego? Napisz parę słów i wyślij do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Dział publicystyka czeka na Ciebie!