Akademia Animatora

20 października, Bielsko-Biała

Październikowe Studium Animatora

19-21 października, Bielsko-Biała

Warsztaty Muzyczne z Dinozaurami

3-4 listopada, Bielsko-Biała

Szkoła Animatora Muzycznego

27 października, Bielsko-Biała

Pielgrzymka KWC

29 września, Poznań

Kalendarium 2018/2019

już na stronie!

Oaza dorosłych w Skoczowie zaprasza

Skoczów, pierwsze i trzecie wtorki

Dział publicystyka

Nowy artykuł - "Po co nam Dzień Wspólnoty?"

   

IMG 2590 W dniach 21-22 września 2018 r. odbyło się pierwsze w tym roku formacyjnym Studium Animatora, podczas którego rozważano tematy związane z drogowskazami Nowego Człowieka. Był to radosny czas doświadczenia wspólnoty, nabycia nowych umiejętności pomocnych w prowadzeniu grupy, a przede wszystkim nabrania sił duchowych do posługi.

Zachęcamy do przeczytania świadectw uczestników pierwszego i drugiego roku.

Adoracja w piątek, na początku Studium Animatora, pozwoliła mi wejść w przeżywanie pierwszego kroku oraz ponownie zawierzyć się Jezusowi jako mojemu Panu i Zbawicielowi. Oddałam Mu moje bycie animatorką i czas tego Studium. Podczas porannego pisania listu mogłam określić swoje wymagania i cele do spełnienia.
W czasie konferencji i spotkań odkryłam dużo ważnych treści praktycznych i duchowych. I oczywiście spotkałam się z wieloma wspaniałymi osobami, które dały mi dużo radości, sił i pewności, że Oaza to miejsce, w którym doskonale się odnajduję! Chwała Panu!

Tematem drugiego roku Studium Animatora była liturgia. Bardzo dobrze przeżyłam adorację w piątek. Na konferencjach zgłębiałam swoją wiedzę o liturgii. Na pewno zapamiętam kawiarenkę, podczas której mogliśmy porozmawiać o Oazie w naszej parafii –  jak wygląda w ideale, a jak w rzeczywistości. Poza tym bardzo podobały mi się podchody, ponieważ mogliśmy się zaangażować w różnego rodzaju zagadki i zadania, a przy okazji dobrze się bawić. Chwała Panu!

 

Zdjęcia można obejrzeć tutaj 

Następne Studium Animatora odbędzie się w dniach 19-20 października 2018 r.